تعرفه خرید خط اختصاصی از تمام اپراتورها

برای مشاهده تعرفه خرید خط اختصاصی روی اپراتور مورد نظر کلیک نمایید.

حتما باید خط اختصاصی ثبت کنم؟
آیا ثبت خطوط اختصاصی نیازمند تمدید و پرداخت هزینه سالیانه می باشد؟
امکان ارسال پیامک با خط اختصاصی به شماره های بلک لیست وجود دارد؟
آیا امکان ثبت و استفاده از چند خط اختصاصی به صورت هم زمان میسر است؟
حتما باید خط اختصاصی ثبت کنم؟

خیر. سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس خطوط رند اشتراکی را به صورت رایگان در اختیار تمامی کاربران برای ارسال پیامک قرار می دهد و در حالت کلی نیازی به خرید و یا ثبت خط اختصاصی نیست. در موارد خاص مانند فروش ملک، لوازم آرایشی بهداشتی، لوازم پزشکی، پیامک های دارای لینک و… برای ارسال پیامک می بایست از خط اختصاصی استفاده نمایید.
اصلی ترین تفاوت خطوط اختصاصی و خطوط عمومی قابلیت دریافت پیامک توسط خطوط اختصاصی می باشد.
می توانید از مخاطب خود درخواست کنید که متن و یا عدد مشخصی را به خط اختصاصی شما پیامک کند.

دریافت پیامک توسط خطوط اختصاصی این امکان را برای شما فراهم می کند تا نظر سنجی و مسابقه پیامکی برگزار کنید. همچنین با استفاده از یک خط اختصاصی در سامانه پیامک می توانید از قابلیت هایی مانند نوبت دهی پیامکی، منشی عضویت، پاسخگوی خودکار پیامکی و… استفاده کنید.
علاوه بر این خط اختصاصی این امکان را برای شما فراهم می کند که در تبلیغات و بازاریابی از شماره اختصاصی خود استفاده نمایید.
مخاطب می تواند شماره اختصاصی شما را در تلفن همراه خود ذخیره کند این در حالی است که اگر از خط عمومی استفاده کنید ممکن است دیگر کاربران سامانه پیامکی نیز از خط عمومی پیامک ارسال کنند و در واقع ذخیره کردن شماره خط عمومی در گوشی مخاطب بی معنی است.

ارتباط دو طرفه با مخاطب
با استفاده از یک خط اختصاصی می توانید با مخاطب خود ارتباط دوطرفه برقرار کنید. پیشنهادات، نظرات و انتقادات مخاطین را از طریق پیامک دریافت کنید و با استفاده از قابلیت پاسخگوی خودکار پیامکی با ارسال پیامک به صورت اتوماتیک از مخاطب خود تشکر کنید.

آیا ثبت خطوط اختصاصی نیازمند تمدید و پرداخت هزینه سالیانه می باشد؟

در حال حاضر هیچ یک از اپراتورهای پیامکی به جز اپراتور 2000 هزینه‌ای برای تمدید خط اختصاصی دریافت نمی‌کند و بالطبع ملو پیامک نیز هزینه‌ای از شما دریافت نمی‌کند ولی مطابق قرارداد ملو پیامک با اپراتور های پیامک، در صورتی که هزینه تمدید خط اختصاصی توسط اپراتور دریافت گردد، ملو پیامک نیز هزینه تمدید خط اختصاصی را جهت واریز به حساب اپراتور دریافت می‌کند.

امکان ارسال پیامک با خط اختصاصی به شماره های بلک لیست وجود دارد؟

برای ارسال پیامک به شماره های مسدود و بلک لیست می بایست خط اختصاصی خود را از حالت تبلیغاتی به خط خدماتی اختصاصی تبدیل نمایید.

آیا امکان ثبت و استفاده از چند خط اختصاصی به صورت هم زمان میسر است؟

بله. شما می توانید علاوه بر شماره های رند اشتراکی موجود در پنل پیامک، یک یا چند شماره با پیش شماره مورد نظر خود ثبت و استفاده کنید. در زمان استفاده از وب سرویس پیامکی یا ارسال پیامک از سامانه، خط مورد نظر برای ارسال پیامک را انتخاب نمایید.

فهرست